פרוייקטים

פרוייקטים של בנייה חדשה

בדף זה אני אציג פרוייקטים שסוכנות סקוור משווקת בבריסביין ובערי הלווין שלה. הפרוייקטים הללו נמכרים בקצב מהיר וחלק נכבד ממלאי הנכסים כבר נמכר. המידע הפרטני שאציג כאן על דירות או בתים בפרוייקטים אלו מעודכן לזמן יצירת האתר בינואר אלפיים עשרים ושלוש. המידע הזה נועד לתת לך התרשמות כללית ראשונית עבור סוגי הנכסים להשקעה שקיימים פה, כמו גם התרשמות עבור העלויות הכרוכות בקנייה ואחזקה, כמו גם צפי ההכנסות וצפי עליית ערך. כאשר תצור קשר נוכל לדון בנכסים ספציפיים בפרוייקטים אלו במידה והם עדיין מצויים למכירה או לחילופין, בנכסים דומים בפרוייקטים אחרים אשר מתווספים באופן שוטף למאגר המכירות של סוכנות סקוור.

חשוב שתהיה לך הבנה ראשונית של המשתנים הכרוכים בקניית נכס כמו גם המשתנים המעורבים בבבעלות על הנכס והפקת הרווח מהשקעה זו. לפיכך אני מתחיל בסקירה קצרה של עיקרי הדברים הללו. בהמשך אציג שבעה פרוייקטים של מגדלי דירות ושני פרוייקטים של בתים עירוניים. לכל פרוייקט מוקדש דף נפרד שהכניסה אליו אפשרית מדף זה בלבד. בכל דף פרוייקט אני אציג בקצרה את הפרוייקט ואת האיזור (הפרבר) בו הוא ממוקם, את סוג ומחיר הנכסים, ואת התשואה המתקבלת באיזור זה עבור סוג נכסים זה. המידע לגבי התשואה לקוח מאתר מחקר נדל"ן אוסטרלי   sqmresearch.com.au   שאוסף ומנתח באופן שיטתי ולאורך שנים את המידע הרלוונטי בכלל ערי אוסטרליה. המידע הזה מוצג בהתאם לפעילות הנדל"ן באיזורי מיקוד (דואר) שונים. איזור המיקוד בדרך כלל חופף לגבולות המוניציפליים של פרבר אחד או יותר. 

בנוסף תוכל לעיין בחוברת השווק של הפרוייקט, לדפדף במבחר תמונות רלבנטיות ולצפות בסרטון השווק. כך תוכל לקבל התרשמות ויזואלית הולמת מהבניין ועיצוב הדירות ובאותה הזדמנות להתחיל להכיר את הנוף העירוני.

מספר הערות לתשומת לבך

א) אני מציין ערכים כספיים בדולר אוסטרלי שערכו נמוך משמעותית מדולר אמריקאי.

ב) המע"מ באוסטרליה הינו בגובה עשרה אחוזים בלבד. 

ג) בישראל נהוג לדון בנכס בהתאם למספר החדרים שקיימים בנכס. באוסטרליה סופרים רק את חדרי השינה כאשר הסלון וחדר האוכל או כל חלל שאינו מוגדר כחדר שינה אינם נספרים לצורך תיאור הדירה.